واردات 400 هزار تن برنج آلوده به کشور

ساخت وبلاگ
چکیده : عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی گفت: اواخر سال 95 حدود 400 هزار تن برنج آلوده کیلویی 1100 تومان خر... با عنوان : واردات 400 هزار تن برنج آلوده به کشور بخوانید :

عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی گفت: اواخر سال 95 حدود 400 هزار تن برنج آلوده کیلویی 1100 تومان خریداری و وارد کشور شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه در حال حاضر سلامت مردم برای دستگاه‌های اجرایی اهمیت ندارد،گفت: اواخر سال 95 حدود 400 هزار تن برنج آلوده وارد کشور شد.

وی با اشاره به اینکه این برنج کیلویی 1100 تومان خریداری و وارد کشور شده است، ادامه داد: این برنج‌ها پس از وارد شدن به کشور کیلویی 1800 تومان به دست بنکدار و در نهایت 2800 تومان به دست مصرف کننده رسیده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس تصریح کرد: در آن زمان مسئولان ادعا کردند که برنج را با قیمت پایین به دست مصرف‌کننده رسانده‌اند اما این در حالی است که قیمت علوفه در کشور بیش از 1100 تومان است لذا چگونه می‌شود برنج کیلویی 1100 تومان خریداری و وارد کشور شود؟

پاپی‌زاده تاکید کرد: بنابراین چیزی غیر از این نمی‌تواند باشد که برنج آلوده، تاریخ مصرف گذشته و مشکل‌دار برای سلامت مردم، خریداری شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه برخی از کشورها به جای اینکه برنج‌های مشکل‌دار خود را معدوم کنند آن را با قیمت بسیار پایین به کشورهای دیگر می‌فروشند، خاطرنشان کرد: خرید این نوع برنج و رساندن آن به دست مصرف‌کننده در شان مردم نبوده و نباید با آن‌ها این‌گونه رفتار شود.

سلامت باشید...
ما را در سایت سلامت باشید دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 12:41